خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آزمون بزرگ انتخابات صحنه پیروزی ملت ایران در برابر دشمنان است

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 15:40
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه پیام امروز شهیدان حضور در صحنه های انقلاب اسلامی است، گفت: آزمون بزرگ انتخابات صحنه پیروزی ملت ایران در برابر دشمنان است.
دشمن،انتخابات،كشور،اردبيل،ولايت،سپاه،صحنه،ملت،جنگ،اشاره

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سردار غلامحسین محمدی‌اصل ظهر امروز در مراسم یادواره شهدای خلخال اظهار داشت: آزمون بزرگ انتخابات صحنه پیروزی ملت ایران در برابر دشمنان است.
وی با اشاره به رشادت شهدای جنگ تحمیلی و تبعیت آنان از ولایت فقیه در دفاع از آرمان‌های کشور افزود: پیام امروز شهیدان حضور در صحنه‌های انقلاب اسلامی است.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به آزمون بزرگ انتخابات گفت: امروز بیشترین هجمه تبلیغات بر روی جوانان بوده که امید از آنان سلب شود و بی هویتی بر تفکر آنان پیروز شود اما جوانان انقلابی کشور با آگاهی و بصیرت خود در برابر این هجمه‌ها ایستاده و در انتخابات یازدهم اسفند ماه به عنوان صحنه دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی با افتخار حاضر می‌شوند.
محمدی‌اصل با اشاره به جنگ شناختی دشمن با لجن پراکنی و تغییر اندیشه‌ها تصریح کرد: امروزه دشمن تمام توان خود را بر استفاده از فضای مجازی برای مبارزه با ملت ایران به کار گرفته است و در این مسیر از هیچ اقدامی فروگذار نیست و با اختلاف‌اندازی در بین خانواده‌ها، قومیت‌ها و جامعه، به فکر رسیدن اهداف شوم خود است.
وی گفت: میدان جنگ اکنون تغییر یافته و اگر آن زمان خاکریزها مطرح بود، ولی امروز فضای مجازی و گوشی‌های تلفن همراه مرزها را حذف کرده و دشمن با این ابزار نقشه‌های شومی دارد از همین رو باید با بصیرت این فضا مدیریت شود.
امروز سپاه پاسداران یاور قوی ولایت، حامی کشور و همراه ملت است و اجازه نخواهد داد این زحمات شهدا و خون پاک‌شان که در راه آزادی این کشور به زمین ریخته شده است، پایمال شود.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در پایان سخنانش گفت: اکنون که میدان مبارزه دشمن را شناخته‌ایم، باید با حضور در صحنه و همراهی با ولایت فقیه، با بالا بردن مشارکت ملی در انتخابات راه را بر تفکر و نفوذ دشمن سد کنیم.
انتهای پیام/