خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کشف اجناس تزئینی برنز و مس به ارزش ۳۰ میلیارد ریال

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 15:28
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک متهم و کشف اموال سرقتی شامل اجناس تزئینی برنز و مس به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد.
متهم،مخفيگاه،كلانتري،سرقت،ماموران،پليس،نواب،قاسم،سرهنگ

سرهنگ علی قاسم پور رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: شانزدهم بهمن ماه با وقوع سرقت اموال و لوازم از داخل یکی از اماکن عمومی در محدوده خیابان "مالک اشتر" تهران، رسیدگی به موضوع سریعاً در دستور کار تیمی زبده از ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب قرار گرفت و با توجه به اهمیت موضوع، عوامل این یگان وارد عمل شدند و ماموران با حضور در محل سرقت و بررسی تصاویر ثبت شده دوربین‌های مدار بسته موفق شدند مشخصات ظاهری سارق را به دست بیاورند.
وی افزود: ماموران پلیس با تحقیقات محلی محدوه جغرافیای جرم و استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار، متهم را شناسایی کرده و سریعا به محل اعزام شدند.
سرهنگ قاسم پور ادامه داد: تیم عملیات کلانتری پس از کشف مخفیگاه متهم با اخذ مجوز قضایی وارد مخفیگاه متهم شده و در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر کرده و از مخفیگاه متهم کلیه اموال سرقتی شامل اجناس تزئینی برنز و مس به ارزش ۳۰ میلیارد ریال کشف شد.
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری ۱۰۸ نواب انگیزه خود را تامین نیاز‌های مالی، عنوان و تاکنون به ۱۰ فقره سرقت از اماکن عمومی اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی اعزام و سپس با قرار مناسب روانه زندان شد.