خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

توزیع ۸۲ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی به صورت ویژه در مناطق پربارش کشور

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 15:19
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از توزیع ۸۲ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی به‌ صورت ویژه در مناطق پربارش کشور خبر داد.
كشور،سوخت،نفتي،مناطق،توزيع،كمبودي

سالاری نسب، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تأکید بر کامل بودن مخازن جایگاه‌های عرضه سوخت در همه مناطق به‌ ویژه مناطق سردسیر کشور گفت: خوشبختانه با وجود کاهش محسوس دما در روزهای گذشته به مشکلی بر نخوردیم و هیچ کمبودی در زمینه توزیع سوخت وجود ندارد و ۸۲ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی به صورت ویژه در مناطق پربارش کشور توزیع شده است.
او گفت: ذخیره‌سازی سوخت زمستانی شامل نفت سفید و نفت‌گاز، امسال نیز مانند سال‌های گذشته با توجه به پیش‌بینی‌های انجام‌شده از مردادماه در فروشگاه های روستایی سراسر کشور آغاز و تا پایان شهریورماه تکمیل شد.
فرآورده‌های نفتی برخی مناطق کشور که با کاهش دمای هوا و بارش‌های بیشتری روبه‌رو بودند، با وجود برفگیر بودن جاده‌ها و حمل‌ونقل سخت نفتکش‌ها به نحو احسن در قالب محموله‌های ویژه تأمین شده است.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ابتدای دی‌ماه امسال نیز با تأکید بر اینکه هیچ کمبودی در توزیع سوخت زمستانی وجود ندارد، گفته بود: افزون بر سوخت ذخیره‌سازی‌شده در تابستان و با توجه به برودت هوای کشور و افزایش بارش‌ها در بسیاری از نقاط، ۸۲ میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی به‌صورت ویژه در مناطق شمال و شمال غرب کشور شامل اردبیل، میاندوآب، آذربایجان شرقی، کردستان، ارومیه، گیلان، زنجان، همدان، کرمانشاه و چالوس توزیع شده است.