خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کارشکنی قطری‌ها در آستانه بازی با ایران

مشرق | ورزشی | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 15:17
مهدی محمدنبی اعلام کرد که بر اساس اعلام کمیته برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، تاکنون ۴ درصد از سهمیه بلیت فروشی ورزشگاه در دیدار برابر قطر به فدراسیون فوتبال ایران اختصاص داده شده است.
فدراسيون،فوتبال،ايران،تيم،قطر

به گزارش مشرق، سرپرست تیم ملی ایران اظهار کرد: طبق مقررات این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، هشت درصد از ظرفیت صندلی‌های ورزشگاه به فدراسیون فوتبال تعلق می‌گیرد که متاسفانه به هر دلیلی برای ما مورد قبول نیست.
تا این لحظه چهار درصد را به ایران اختصاص داده‌اند و این یعنی هزار نفر.
وی افزود: بنابراین از تماشاگرانی که در قطر حضور دارند و نتوانسته‌اند از طریق سایت مسابقات بلیت خریداری کنند پیشاپیش عذرخواهی می‌کنیم.
امیدواریم با تلاش خوبی که بازیکنان‌مان در دیدار برابر تیم ملی قطر خواهند داشت، با شکست این تیم و صعود به فینال و برطرف کردن این محدودیت‌ها شاهد حضور تماشاگران ایرانی در بازی نهایی باشیم.
نایب رییس اول فدراسیون فوتبال درباره واکنش ایران به چنین تصمیمی اظهار کرد: نامه‌ای را هدایت ممبینی دبیر فدراسیون به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و در این نامه مراتب اعتراض فدراسیون فوتبال ایران اعلام شده و تقاضای رسیدگی داریم.