خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حمله سپاهان به رتبه جهانی پرسپولیس و استقلال

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 14:55
پرسپولیس بار دیگر در رنکینگ فوتبال دیتا بیس افت داشته است.
تيم،پرسپوليس،ليگ،استقلال،وبسايت،آسياست

در حالی که الهلال با اختلاف نسبت به سایر تیم‌های مدعی از نگاه این وبسایت، بهترین تیم آسیاست، تیم‌های النصر و کاوازاکی فرونتاله توانستند جایگاه پرسپولیس را بگیرند تا این تیم به رتبه چهارم سقوط کند.
با این حال نتایج درخشان استقلال باعث شده تا این تیم به رتبه پرسپولیس نزدیک شود و حالا تنها 13 امتیاز با سرخپوشان پایتخت فاصله دارد و در صورت حفظ صدرنشینی شاید در آپدیت بعدی این وبسایت از پرسپولیس بالاتر برود.
پرسپولیس از زمان اولین قهرمانی خود با برانکو ایوانکوویچ بهترین تیم آسیاست و حالا استقلال تلاش می‌کند تا با قهرمانی در این فصل لیگ برتر از نظر فوتبال دیتا بیس بهترین تیم ایران شود.
سپاهان دیگر تیم ایرانی با عملکرد خوب یک سال گذشته، به جایگاه هفتم آسیا رسیده و حالا فاصله چندانی تا تیم اولسان هیوندای، قهرمان لیگ کره، ندارد.
باتوجه به اینکه سپاهان همچنان در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد، شاگردان مورایس در صورت پیروزی در این رقابت‌ها شانس خوبی برای عبور از پرسپولیس و استقلال خواهند داشت.
منبع : ورزش سه