خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تمدید و اصلاح مجوزها از اول اسفند فقط در درگاه ملی مجوزها انجام می‌شود - تسنیم

تسنیم | اقتصادی | دوشنبه، 16 بهمن 1402 - 11:59
شرایط تمدید و اصلاح مجوزها در درگاه ملی مجوزها بارگذاری شده و از اول اسفند، ثبت درخواست تمدید و اصلاح مجوزها هم مانند ثبت درخواست صدور، باید فقط از درگاه ملی مجوزها انجام شود.
مجوزها،درگاه،تمديد،مجوز،صدور،دبيرخانه

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، دبیرخانه هیئت مقررات‌زدایی در بخشنامه ای با اعلام خبر فوق به همه مراجع صدور مجوز تا 20 بهمن ماه مهلت داده است تا شرایط بارگذاری شده در این درگاه بابت تمدید، اصلاح، توسعه و انتقال مجوزهایشان را بررسی کنند و نقایص احتمالی را به‌همراه مستندات مربوطه تا قبل‌از 20 بهمن‌ماه به آن دبیرخانه اعلام کنند تا اصلاح شود.
این دبیرخانه تاکید کرده از ابتدای اسفند 1402 ثبت‌نام خارج از درگاه که تاکنون بابت تمدید مجوزها، مجاز شمرده می‌شد، غیرمجاز و غیرقانونی خواهد بود و همه درهای باز درگاه‌های تخصصی صدور مجوز بابت ثبت‌نام تمدید مجوز هم باید بسته شوند.
درگاه ملی مجوزها تا پیش از این فقط خدمت صدور مجوزها را انجام میداد و مراجع صدور مجوز اجازه داشتند از متقاضیان تمدید و اصلاح مجوزها، مستقیم و حضوری، ثبت نام بعمل آورند.
براساس ابلاغیه جدید دبیرخانه هیات مقررات زدایی، با تکمیل درگاه ملی مجوزها برای تمدید، اصلاح و انتقال در همه مجوزها از مسیر این درگاه، اجازه همه مراجع صدور مجوز برای ثبت نام حضوری و خارج از درگاه ملی بایت تمدید مجوزها، از ابتدای اسفند منتفی خواهد شد.
انتهای پیام/