خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اتصال 13 بخشداری خوزستان به فیبر نوری برای اجرای بهتر انتخابات

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 16 بهمن 1402 - 11:58
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: برای پایداری بیشتر ارتباطات اینترنتی و ارتقای کیفیت و همچنین اجرای انتخابات در اسفندماه سال جاری تاکنون 13 نقطه از 34 بخشداری شهرهای خوزستان به شبکه فیبر نوری متصل شد.
فيبر،نوري،شبكه،بخشداري،متصل،انتخابات،اجراي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، رحیم فلاح‌زاده گفت: در راستای توسعه و ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی برای ارائه سرویس‌های مختلف مخابراتی و فراهم کردن زمینه برای پایداری بیشتر ارتباطات اینترنتی و ارتقای کیفیت و همچنین اجرای انتخابات در اسفندماه سال‌ جاری تاکنون 13 نقطه از 34 بخشداری شهرهای خوزستان به شبکه فیبر نوری متصل شد.
وی افزود: در راستای آماده‌سازی حوزه‌ها برای اجرای هرچه باشکوه‌تر انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و ارتقای کیفیت عملکرد و همچنین بهینه‌سازی منابع، با حفاری و کابل‌کشی به میزان 4 هزار و 300 متر تاکنون بخشداری‌های اروندکنار آبادان، مینوشهر خرمشهر، گلگیر مسجدسلیمان، حتی لالی، جایزان امیدیه، جولکی آغاجاری، مرکزی و زیدون بهبهان، چغامیش و سردشت دزفول، فتح المبین شوش، حسینیه اندیمشک و میسان هویزه به شبکه فیبر نوری متصل شدند.
فلاح‌زاده عنوان کرد: با تلاش کارشناسان مخابرات منطقه خوزستان، عملیات اجرای پروژه اتصال 34 نقطه بخشداری به شبکه فیبر نوری همچنان در حال اجراست که تاکنون از این تعداد 13 بخشداری به شبکه فیبر نوری متصل شده و اتصال مابقی بخشداری‌ها تا قبل از شروع انتخابات به پایان خواهد رسید.
انتهای پیام/735