خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 13 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واژگونی خودرو در محور نطنز کاشان 6 کشته و مجروح برجا گذاشت

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 16 بهمن 1402 - 11:12
رئیس اورژانس کاشان از واژگونی خودرو در محور نطنز کاشانخبر داد و گفت: این حادثه شش کشته و زخمی برجا گذاشت.
كاشان،حادثه،خودرو،واژگوني،نطنز،اورژانس،دستگاه،آمبولانس

مهرداد فرزندی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، ضمن اشاره به واژگونی یک دستگاه خودرو در اتوبان نطنز - کاشان، اظهار داشت: این حادثه در ساعت 7:15 صبح امروز دوشنبه شانزدهم بهمن ماه به مرکز ارتباطات اورژانس اطلاع‌رسانی شد.
وی با بیان اینکه این حادثه برای خودرو های ما اتفاق افتاد، افزود: در حادثه فوق که در اتوبان نطنز کاشان قبل از مجتمع سان آرا رخ داد در اثر واژگونی یک دستگاه خودرو هایما متاسفانه یکی از سرنشینان خودرو که آقایی 20 ساله بود قبل از رسیدن آمبولانس به علت شدت جراحات وارده جان خود را ازدست داده بود.
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: پنج مصدوم این حادثه پس از اقدامات درمانی اولیه توسط دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شدند.
وی در بیان جزئیات مصدومان حادثه واژگونی خودرو هایما در محور نطنز کاشان تصریح کرد: حال مصدومین انتقالی توسط همکاران اورژانس رضایت‌بخش گزارش شده و علت حادثه از سوی عوامل راهنمایی و رانندگی در حال بررسی است.
فرزندی‌پور با بیان اینکه از تمامی رانندگان تقاضا داریم تا قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند، تاکید کرد: در زمان خواب‌آلودگی از رانندگان تقاضا داریم تا در اولین جای مطمئن توقف کرده و پس از استراحت کوتاه به مسیر ادامه دهند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.
انتهای پیام/801/