خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هادی قاسمی: برای پیشرفت باید منطق جهادی در کشور جاری شود

تسنیم | سیاسی | دوشنبه، 16 بهمن 1402 - 09:14
رئیس سازمان بسیج دانشجویی گفت: اگر می خواهیم کشور پیشرفت کند منطق جهادی باید در کشور جاری شود.
جهادي،بسيج،دانشجويي،پيشرفت،روز،سازمان،كشور،اختتاميه،قاسمي

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی جهادگران صبح امروز در سازمان بسیج دانشجویی (واقع در لانه جاسوسی سابق آمریکا) برگزار شد.
هادی قاسمی، رئیس سازمان بسیج دانشجویی در این جلسه گفت: یکی از بهترین لحظات ما این است که حال خوب دانشجویان جهادی به ما منتقل می شود.
مدل کار جهادی از روز اولی که شروع شده تا الان تفاوت زیادی کرده است.
وی افزود: در روزهای اول که اوایل دهه هشتاد شکل گرفت کار دلی و خودجوش بود.‌ آن روز را ببینید که از یک گروه شروع شد و الان مقایسه کنید در چه جایگاهی قرار گرفته و به درخت تنومند و پر ریشه تبدیل شده است که در موضوعات مختلف تاثیر گذار است.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی تاکید کرد: اگر بنا بود در موقع دفاع مقدس در شرایط حال می ماندیم و درگیر اتفاقات روز می شدیم الان ناو‌گروه و پیشرفت های نظامی حال حاضر را نداشتیم، همه مشکلات کشور این مدلی و قابل حل است.
ما به شهادت همه مشکلاتی که وجود داشته و الان حل شده می‌توانیم آن ها را حل کنیم.
وی افزود: این اراده جهادی هست که مشکلات را حل می کند و با روحیه معمولی به نتیجه نمی رسد، اگر می‌خواهیم کشور پیشرفت کند منطق جهادی باید در کشور جاری شود.
باید بخشی از جهاد خود را هم برای جهاد پیشرفت بگذاریم.
قاسمی عنوان کرد: تا الان تمرکز ما بر کار مشخصی بود ولی الان که جنگ رسانه ای و تسلط بر ذهن ها است باید مدل را به بقیه هم نشان دهیم تا ببینید جوانان دانشجو چه مشکلاتی را می‌توانند حل کنند.
در این اختتامیه از آثار برتر در بخش تخصصی، ادبی و هنری تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/