خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1850678 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بمباران یمن توسط امارات با بمب‌های خوشه‌ای ساخت آمریکا + فیلم

باشگاه خبرنگاران | چند‌رسانه‌ای | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:36
اماراتی‌ها با بمب‌های خوشه‌ای ساخت آمریکا مردم یمن را بمباران می‌کنند.
فيلم،منطقه،ساخت،كودكان،آمريكا

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بمب‌های خوشه‌ای ساخت آمریکا که امارات از آن‌ها در بمباران یمن استفاده می‌کند به خطر بزرگی برای شهروندان یمنی به ویژه کودکان و دام‌های آن‌ها تبدیل شده است.
به گزارش شبکه تلویزیونی المسیره، استفاده از بمب‌های خوشه‌ای بر اساس قوانین بین المللی ممنوع است، اما استفاده از این بمب‌ها از نظر آمریکا و عوامل آن جایز است.
خبرنگار شبکه تلویزیونی المسیره با اشاره به صدای انفجار‌هایی که در این گزارش به گوش می‌رسد، گفت: این صدای بمب‌های خوشه‌ای است که به تعداد زیاد در این منطقه پراکنده شده اند.
سه بمب در یکی از مناطق تابعه المنصوریه در جنوب الحدیده انداخته شد که در نتیجه آن یک کودک به شهادت رسید و یک نفر دیگر زخمی شد و علاوه بر این تعداد زیادی از دام‌های اهالی منطقه به سبب انفجار اینگونه بمب‌های ساخت آمریکا تلف شدند.
این بمب‌ها در محدوده وسیعی از این منطقه پراکنده شده اند.
کودکان و دام‌ها بیشترین قربانیان این بمب‌ها هستند.
بیشتر بخوانید: اظهارات گستاخانه یک شیخ اماراتی برای جدا کردن جزیره سُقَطرَی از یمن + فیلم
انتهای پیام/
بمب‌های خوشه‌ای ساخت آمریکا، قاتل کودکان یمنی + فیلمبرچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1850678 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.