خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

72 درصد صهیونیست‌ها خواهان استعفای نتانیاهو هستند - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | شنبه، 18 آذر 1402 - 23:45
براساس آخرین نظر سنجی انجام گرفت در رژیم صهیونیستیی 72 درصد از صهیونیست ها با استعفای نتانیاهو موافق و خواهان انجام آن هستند.
نتانياهو،درصد،عبري،استعفاي،غزه

به گزارش گروه عبری خبرگزاری تسنیم، شبکه 13 تلوییون رژیم صهیونیستی نتایج یک نظر سنجی انجام گرفته را منتشر و در آن خبر داد، 72 درصد از جامعه اسرائیل خواهان استعفای نتانیاهو و خروج کامل وی از قدرت هستند.
براساس این نتایج 31 درصد از اسرائیلی‌ها خواستار استعفای فوری نتانیاهو 41 درصد نیز اعلام کردند، نتانیاهو باید بعد از پایان جنگ علیه نوار غزه از مقام خود استعفا کند.
از سوی دیگر شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی هم در خبری اعلام کرد، جلسه رسیدگی به اتهامات فساد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر فردا از سر گرفته می‌شود.
چند رسانه عبری زبان هم در این رابطه تاکید کردند، با از سر گیری محاکمه نتانیاهو بحران‌های وی هم تشدید پیدا خواهد کرد و او با چالش‌های بیشتری برای ادامه حیات سیاسی خود موجه خواهد شد، این در حالی است که اعتراضات نسبت به نوع مدیریت جنگ غزه توسط وی نیز روز به روز افزایش پیدا می‌کند.
انتهای پیام/