خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

‌مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان استان تهران با رقابت 46 کشتی‌گیر + نتایج - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 17 آذر 1402 - 22:42
روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی استان تهران در مجموعه ورزشی شهدای امین آباد برگزار شد و شرکت کنندگان در 5 وزن مختلف به رقابت پرداختند تا نفرات اول و دوم هر وزن به مسابقات کشوری اعزام شوند.
مقام،كسب،وزن،شمال،غرب،شهريار،شهرري،كيلوگرم،مشترك،موفق

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی استان تهران به میزبانی روستای امین آباد شهرستان ری از صبح جمعه 17 آذرماه در مجموعه ورزشی شهدای امین آباد برگزار شد و شرکت کنندگان در روز نخست مسابقات با 46 کشتی‌گیر در قالب 10 تیم از شهرستان‌های استان تهران در 5 وزن مختلف به رقابت پرداختند.
گفتنی است در این دوره از مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان استان تهران گرامیداشت پهلوان حمید سوریان در هر روز تکلیف قهرمانان 5 وزن مشخص می‌شود تا نفرات اول و دوم هر وزن به مسابقات کشوری اعزام شوند.
بنابراین گزارش، نفرات برتر 5 وزن مسابقات کشتی فرنگی استان تهران به شرح زیر میباشند:
در وزن 55 کیلوگرم، کیانوش شمشیری (شمال غرب) موفق به کسب مقام اول شد و ابوالفضل آقایی (شمال غرب) مقام دوم را کسب کرد، همچنین ابوالفضل جهانگیری (اسلامشهر) و مجید پروانه (شهرری) به طور مشترک سوم شدند.
در وزن 63 کیلوگرم، عباس بزرگزاده (اسلامشهر) موفق به کسب مقام اول شد و حسین جامی (شهرری) مقام دوم را کسب کرد، همچنین علیرضا اسفندیاری فر (شمال غرب) و علی پرویزی (قرچک) به طور مشترک سوم شدند.
در وزن 72 کیلوگرم، وحید میر فتح اللهی (شهریار) موفق به کسب مقام اول شد و محمد سام خانی (شهریار) مقام دوم را کسب کرد، همچنین ابوالفضل امین شرعی (شهریار) و امیرحسین همتی (رباط کریم) به طور مشترک سوم شدند.
در وزن 82 کیلوگرم، جمال اسماعیلی (اسلامشهر) موفق به کسب مقام اول شد و علیرضا زالی (شمال غرب) مقام دوم را کسب کرد، همچنین نعیم اسماعیلی (شهریار) و مهدی گودرزی (شمال غرب) به طور مشترک سوم شدند.
در وزن 97 کیلوگرم، محمد نصرتی (شهریار) موفق به کسب مقام اول شد و مهدی فلاح (شهرری) مقام دوم را کسب کرد، همچنین امیررضا مرادیان (شمال غرب) و محمدحسین استاد محمد (شهرری) به طور مشترک سوم شدند.
همچنین، در پایان روز نخست مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان استان تهران، تیم شمال غرب با 77 امتیاز مقام اول، تیم شهریار با 75 امتیاز مقام دوم را کسب کردند و همچنین تیم اسلامشهر با 69 امتیاز و تیم شهرری با 63 امتیاز به ترتیب سوم و چهارم شدند.
انتهای پیام/