خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آمادگی رسانه ملی برای حمایت از ساخت مستندهای دستاوردهای نظام

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 17 آذر 1402 - 20:42
رئیس رسانه ملی با بیان اینکه رسانه ملی آمادگی حمایت از ساخت مستندهای دستاوردهای نظام را دارد، گفت: امیدآفرینی نیاز امروز کشور است.
مستندسازان،مستند،جشنواره،رسانه،ملي،اميدواريم،حمايت،جبلي،كاشا ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، پیمان جبلی امشب در اختتامیه هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند در کاشان ضمن اشاره به ظرفیت‌ها، مشاهیر و پتانسیل‌های کاشان اظهار داشت: زحمات زیادی از سوی مسئولان مربوطه این جشنواره کشیده شده و امیدواریم پرقدرت‌تر این مسیر ادامه پیدا کند.
وی با بیان اینکه تحولات غزه را نقطه عطف تاریخ دانست و افزود: باید یاد 80 شهید در تحولات غزه را گرامی بداریم و امیدواریم شاهد منطقه‌ای بدون اسرائیل باشیم در حالی که گروه‌های مقاومت بیش از دو ماه مقاومت کرده و یک قدم از اهداف خود عقب ننشستند.
رئیس رسانه ملی ضمن اشاره به تقدیم بیش از 20هزار شهید در این تحولات ابراز داشت: اگر دشمن از غزه بدون حماس صحبت می‌کند، واقعیت چیز دیگری است و واقعیت افول بیش از پیش و فلسطین آزاد است و مستندسازان باید خود را برای آن روز بزرگ آماده کنند.
وی با بیان اینکه یکی از پرمخاطب‌ترین مستند، مستندهای عرصه طبیعت است، گفت: این عزیز با اقلیم‌ متنوع و سرزمین‌های مختلف در چهارگوشه کشور باعث شده تا فضای قابل توجهی را برای مستند طبیعت در اختیار فعالان این عرصه قرار داده است.
جبلی تصریح کرد: رسانه ملی خانه شما مستندسازان است و با افتخار مستندسازان را در آغوش می‌کشد و افتخار می‌کند که قاب رسانه ملی مزین به آثار مستندسازان پیشکسوت و جوان است و هر نقطه کشور مخاطب این گونه برنامه‌ها است.
وی تاکید کرد: ما برای تقویت تولیدات به ویژه مستند مدیریت جدیدی به نام مدیریت مستند ایجاد کردیم تا حمایت موثرتری از مستندسازان صورت پذیرد و افتخار میزبانی مستندسازان در جلسه‌ای پیش رو هستیم تا راهکارهای حمایت بیش از پیش مستندسازان ارائه شود.
رئیس رسانه ملی با بیان اینکه امیدواریم این جشنواره به جشنواره بین‌المللی تولیدات مستند تبدیل شود، افزود: بسیاری از مستندسازان در منطقه همکاری خوبی با مستندسازان داخل کشور دارند و این جشنواره می‌تواند زمینه همکاری بیش از پیش را فراهم کند.
وی ابراز داشت: صدا و سیما از مستندسازان ما به ویژه افرادی که توانایی همکاری با مستندسازان سایر کشورها را دارند، حمایت می‌کند و امیدواریم در سال آینده شاهد برگزاری جشنواره بین‌المللی مستند باشیم.
جبلی با بیان اینکه امروز در مقطع بسیار حساس قرار داریم، گفت: همه فعالان در عرصه عام و دانش در حال خلق حماسه‌های بزرگی هستند که به دلیل عدم مستندنگاری ممکن است از آن غافل شویم و این نشان از اهمیت بخش مستندنگاری است.
وی ضمن اشاره به توفیقات مهم و بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد: ما نیازمند امیدآفرینی هستیم و انتظار این است مستندسازان کشورمان پیشرفت‌های این نظام به تصویر بکشند و رسانه ملی آمادگی کامل برای حمایت از این تولیدات دارد.
انتهای پیام/801/.