خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیین روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان + تصاویر

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 17 آذر 1402 - 17:41
آیین بزرگداشت روز دانشجو، به همت «انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان(دفتر تحکیم وحدت) در سالن شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.
هرمزگان،دانشجويان،مراسم،دانشجو،دانشگاه،اسلامي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، آیین روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور مهمانان کشوری و استانی و با استقبال و مشارکت کم‌نظیر حدود 900 نفر از دانشجویان برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین سید عباس تقوی نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌های استان هرمزگان، غلامعلی جاودان رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی هرمزگان و مریم اسلامی متخصص ژنتیک به عنوان سخنران در این مراسم حضور داشتند.
در این مراسم امیرمهدی خاکی‌نهاد روشی نماینده انجمن اسلامی دانشجویان با قرائت بیانیه روز دانشجو، به گوشه‌ای از مشکلات صنفی دانشجویان اشاره کرد و از مسئولان خواست نسبت به رفع مشکلات و افزایش سطح خدمات دهی به دانشجویان اقدام کنند.
این مراسم با عنوان «دانشجو، ایمان، امید» بزرگ‌ترین مراسم دانشجویی استان هرمزگان بود که به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی هرمزگان (دفتر تحکیم وحدت) برگزار شد.
انتهای پیام/864