خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عیادت از کارمند پیشکسوت و جانباز بانک صادرات ایران در قم

تسنیم | بازار | پنجشنبه، 16 آذر 1402 - 14:41
​محسن سیفی، مدیرعامل بانک صادرات ایران، یاسر مرادی عضو اجرائی هیئت مدیره در جریان یازید از شعب و واحدهای ستادی استان قم از محمد تقی زندیه، همکار بازنشسته، جانباز، ایثارگر و بیمار بانک در منزل وی عیادت کردند.
بانك،صادرات،ايران،همكار،استان،زحمات،حضور،زنديه،جانباز

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، محسن سیفی در این دیدار که به همراهی هدایت نصرالهی مدیر امور حوزه مدیریت و ارتباطات بانک و رضا انتظاری بجستانی مدیر شعب بانک در این استان انجام شد، با حضور در منزل این همکار با وی و خانواده‌اش دیدار کرد و زحمات و تلاش‌های محمد تقی زندیه را در راه جانبازی برای کشور مورد قدردانی و تجلیل قرار داد.
او با بیان اینکه تلاش همه مدیران بانک رساندن بانک به جایگاه واقعی آن در اقتصاد کشور و نظام بانکی است، گفت: اگر امروز بانک صادرات ایران همچنان استوار به خدمت‌رسانی خود ادامه می‌دهد، حاصل زحمات پیشکسوتان و ایثارگران بانک است و امیدواریم که باز هم شاهد در اوج ماندن این بانک باشیم.
مدیرعامل بانک صادرات ایران در این دیدار برای حل برخی دغدغه‌های این همکار پیشکسوت دستورات لازم را صادر و بر رسیدگی بیشتر به 12 همکار بازنشسته جانباز شیمیایی بانک صادرات ایران در استان قم تاکید کرد.
سیفی که با هدف عیادت و تجلیل از همکاران و پیشکسوتان ایثارگر بانک در منزل محمدتقی زندیه حضور یافته بود، برای شفای عاجل و تندرستی او دعا کرد و از سال‌ها زحمات او برای بانک صادرات ایران در استان قم قدردانی کرد.
یاسر مرادی نیز با آرزوی سلامتی و تندرستی برای این همکار بازنشسته جانباز بانک که در بستر بیماری بود از همکاران بخش رفاه استان خواست تا موضوعات رفاهی و بیمه ای این همکاران به صورت ویژه در دستور کار باشد.
محمد تقی زندیه همکار بازنشسته و جانباز شیمیایی بانک صادرات ایران با 40 ماه سابقه حضور در جبهه‌های دفاع مقدس، در عملیات والفجر 8 شیمیایی شد.
او با قدردانی از حضور مدیران بانک صادرات ایران به ذکر خاطراتی از دوران فعالیت و خدمات خود در بانک پرداخت و از زحمات مسئولان اداره رفاه بانک در این استان برای پیگری امورات درمانی خود تشکر کرد.
انتهای پیام/