خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آرسنال در وقت‌های تلف شده جان سالم به در برد - تسنیم

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 02:13
پیروزی سخت تیم فوتبال آرسنال در یک بازی پرگل جایگاه این تیم را در صدر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس تثبیت کرد.
دقيقه،ساعت،آرسنال،برتر،ليگ،بازي،تيم،لوتون،تاون،گابريل

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین بازی شب نخست از هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، شب گذشته (سه‌شنبه) تیم فوتبال آرسنال در خانه لوتون تاون، یک ماراتن گلزنی برگزار کرد که نتیجه آن پیروزی 4 بر 3 میهمان لندنی بود.
در این بازی، ابتدا این توپچی‌ها بودند که با گلزنی گابریل مارتینلی در دقیقه 20 پیش افتادند، البته برای تنها پنج دقیقه چرا که لوتون تاون به وسیله گابریل اوشو کار را به تساوی کشاند.
آرسنالی‌ها در دقیقه 45 با گلزنی یک گابریل دیگر، ژسوس دوباره پیش افتاده و برنده به رختکن رفتند هرچند تنها چهار دقیقه پس از شروع نیمه دوم دروازه‌شان توسط الیا آدبایو باز شد.
پنجمین گل بازی سهم لوتون تاون بود و این تیم در دقیقه 57 به وسیله راس بارکلی برای نخستین بار از حریفش پیش افتاد که البته برتری این تیم هم خیلی دوام نیاورد و آرسنال سه دقیقه بعد توسط کای هاورتس کار را به تساوی کشاند.
در حالی که همه چیز مهیای تقسیم امتیازات میان دو تیم شده بود - اتفاقی که می‌‌توانست منجر به خروج صدر جدول از چنگ توپچی‌ها شود - دکلان رایس آب سردی بر پیکر میزبان و هوادارانش ریخت و در دقیقه هفتم وقت‌های تلف شده نیمه دوم چهارمین گل آرسنالی‌ها را به نام خود ثبت کرد.
به این ترتیب آرسنال با کسب یازدهمین پیروزی‌اش در این فصل لیگ برتر جزیره، 36 امتیازی شد و با افزایش فاصله خود با لیورپول 31 امتیازی که البته 14 بازی انجام داده، از بابت ماندن در صدر جدول اطمینان حاصل کرد.
در ادامه بازی‌های هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس، امشب شش مسابقه دیگر برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:
شفیلد یونایتد - لیورپول، ساعت 23:00
فولام - ناتینگهام فارست، ساعت 23:00
کریستال پالاس - بورنموث، ساعت 23:00
برایتون - برنتفورد، ساعت 23:00
استون‌ویلا - منچسترسیتی، ساعت 23:45
منچستریونایتد - چلسی، ساعت 23:45
در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس، پس از آرسنال 36 امتیازی، لیورپول با 31 امتیاز و منچسترسیتی با 30 امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.
انتهای پیام/