خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تولید روغن موتور سبز تا پایان 1403

تسنیم | اقتصادی | سه شنبه، 14 آذر 1402 - 18:45
مدیرعامل شرکت نفت سپاهان گفت: پروژه تولید روغن سبز در دستور کار قرار گرفته که این طرح با پیشرفت 30 درصدی در حال انجام است و پیش بینی می شود این طرح تا پایان سال آینده به بهره برداری برسد.
روغن،كشور،توزيع،شركت،موتور،محصولات،دهقان

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، فرهاد امین دهقان، مدیرعامل شرکت نفت سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این شرکت با تولید 2 گرید روغن پایه و انواع روغن موتور، علاوه بر سهم 70 درصدی صادرات روانکارهای صنعتی کشور، سهم 25 درصدی بازار روغن موتور کشور را به خود اختصاص داده است.
وی افزود: در بخش بازار داخلی، با ورود به توزیع مویرگی و مستقیم محصولات، توانستیم بسیاری از چالش های عرضه توزیع و رسیدن محصول به دست مصرف کننده نهایی را رفع کنیم به طوری که هم اکنون در 29 استان کشور، توزیع مستقیم محصولات آغاز شده است.
امین دهقان با بیان اینکه "این شرکت معادل 4 همت برای توزیع روغن موتور در کشور، سرمایه‌گذاری کرده"، گفت: هم‌اکنون محصولات این شرکت شامل برندهای "اسپیدی"، "مگلوب" و "آتا" از طریق شبکه مویرگی به‌طور مستقیم در سراسر کشور توزیع می‌شود.
امین دهقان ظرفیت بازارهای منطقه اوراسیا را ظرفیتی بالقوه و قابل توجه برای ورود شرکت های ایرانی دانست و گفت: "آتا" برند جدید محصولات روغن موتور است که برای عرضه در کشورهای شمال ارس و استان‌های شمال غربی کشور وارد بازار شده است.
وی ادامه داد: پروژه تولید روغن سبز در دستور کار قرار گرفته که این طرح با پیشرفت 30 درصدی در حال انجام است و پیش‌بینی می‌شود این طرح تا پایان سال آینده به بهره‌برداری برسد.
انتهای پیام/