خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رژیم صهیونیستی به انجام 10 هزار حمله هوایی و موشکی علیه مردم غزه اعتراف کرد

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 12 آذر 1402 - 20:39
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، 10 هزار مورد حمله هوایی از جمله 8 هزار مورد حمله از طریق جنگنده ها را علیه نوار غزه انجام داده است.
غزه،نوار،صهيونيستي،ارتش،حمله

به گزارش گروه عبری خبرگزاری تسنیم، روزنامه معاریو شامگاه یک شنبه در گزارشی در این رابطه با استناد به داده‌های ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، از زمان حمله زمینی به نوار غزه 10 هزار مورد حمله هوایی و موشکی و توپخانه‌ای به نوار غزه صورت گرفته است.
گفتنی است این حجم از حملات هوایی گسترده علیه نوار غزه که فقط 365 کیلومتر مربع مساحت دارد به این معنی است که هر 36.5 متر از نوار غزه یک حمله صهیونیستی را متحمل شده است.
جالب تر اینکه ارتش رژیم صهیونیستی ادعا می‌کند پایگاه‌های حماس و گروه‌های فلسطینی را مورد هدف قرار داده است اما رسانه‌های فلسطینی و شبکه‌های مختلف تلویزیونی حاضر در نوار غزه از شمار بالای تلفات غیر نظامیان به ویژه زنان و کودکان سخن می‌گویند و تحلیل‌گران صهیونیست هم تاکید دارند، با وجود تمامی این حملات ارتش اسرائیل با شکست دادن حماس فاصله بسیار زیادی دارد.
انتهای پیام/