خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعزام 8400 نفر از استان چهارمحال و بختیاری به راهیان نور

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 12 آذر 1402 - 19:41
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری از اعزام 8400 نفر از استان به راهیان نور تا پایان سال خبر داد.
راهيان،نور،استان،چهارمحال،بختياري

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، سردار علی‌محمد اکبری امروز در حاشیه ستاد راهیان نور استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: مصوبات خوبی در خصوص کمک به زیرساخت‌ها در جلسه ستاد راهیان نور انجام شد، قرار شد از ظرفیت ادارات، ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی در اعزام‌های راهیان نور استفاده شود.
وی با اشاره به تصویب هزینه‌کرد بودجه فرهنگی ادارات و دستگاه‌های اجرایی برای اعزام خانواده کارکنان ادارات به راهیان نور، عنوان کرد: سهمیه‌ای که برای استان چهارمحال و بختیاری در راهیان نور در نظر گرفته شده است، 8400 نفر است.
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری مطرح کرد: تاکنون 2 هزار نفر از این استان به راهیان نور اعزام شدند و تا پایان سال 6400 نفر دیگر از مجموعه‌های مختلف دانش‌آموزی، دانشجویی و آحاد اقشار مختلف مردم استان چهارمحال و بختیاری به راهیان نور اعزام خواهند شد.
اکبری با اشاره به میزبانی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) و همکاری استانداری و دستگاه‌های اجرایی در اعزام‌های راهیان نور، خاطرنشان کرد: اعزام‌های راهیان نور صورت گرفته تاکنون برای شمال غرب و غرب و جنوب غرب کشور بوده است.
مصوبات خوبی در کمک مجموعه‌های دولتی استان به زیرساخت مکان‌هایی که در خوزستان وجود دارد، انجام شده است.
انتهای پیام/7540/