خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ارتش اسرائیل هلاکت 2 نظامی خود را تأیید کرد

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 12 آذر 1402 - 17:40
ارتش اسرائیل در حالی هلاکت تنها 2 نظامی خود را تأیید کرده است که گردان های القسام اعلام کرده بودند امروز پس از رصد استقرار ده ها نظامی اسرائیلی داخل چادرهایی اقدام به بمب گذاری کردند که تلفات زیادی به رژیم صهیونیستی وارد کرد.
غزه،مجاهدان،اسرائيلي،نگار،حماس،نظاميان

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، گردان‌های القسام شاخه نظامی حماس امروز، یکشنبه، اعلام کرد که مجاهدان این گردان‌ها بامداد امروز پس از رصد استقرار نظامیان اسرائیلی در شرق جُحر الدیک، اقدام به کارگذاشتن 3 بمب ضدنفر به‌شکل دایره‌وار اطراف آن‌ها کردند و رأس ساعت 4:30 بمب‌ها را منفجر کردند و یکی از مجاهدان قسام برای کشتن باقی‌مانده نظامیان اسرائیلی پیش رفت و در نهایت مجاهدان پس از به قتل رساندن شمار زیادی از نیروهای دشمن به‌سلامت به پایگاه‌های خود بازگشتند.
با این حال، ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار عکس و مشخصات دو تن از نیروهای نظامی خود، هلاکت آن‌ها را تأیید کرد.
روزنامه نگار صهیونیست: پیروزی بر غزه حاصل نخواهد نشد
ناهوم بارنیا روزنامه نگار اسرائیلی با ابراز ناامیدی از عملکرد ارتش رژیم صهیونیستی در طول نبرد غزه نوشت: پیروزی در غزه حاصل نخواهد شد و باید سطح توقعات و انتظارات خود را کاهش بدهیم.
وی در ادامه افزود: زمان زیادی در اختیار نداریم و باید بگویم پس از 57 روز از شروع جنگ، همچنان بخش عمده نوار غزه در اختیار حماس است.
انتهای پیام/