خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سازمان ملل: جهنم روی زمین به غزه بازگشت

مشرق | بین‌الملل | یکشنبه، 12 آذر 1402 - 17:29
سخنگوی دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در نشست خبری هفتگی‌ خود اعلام کرد: جهنم روی زمین به غزه بازگشت، باید وقفه بشردوستانه آغاز شود.
غزه،بشردوستانه،آغاز،اشغالگران،نوار،حملات

به گزارش مشرق، ینس لرکه سخنگوی دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در نشست خبری هفتگی‌ در ارتباط با ازسرگیری حملات اشغالگران قدس به غزه گفت: جهنم روی زمین به غزه بازگشت.
سخنگوی دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در این ارتباط تصریح کرد: نه جنگ بلکه وقفه بشردوستانه باید آغاز شود.
این در حالیست که وقفه بشردوستانه بین رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین حماس که ۲۴ نوامبر آغاز شده بود، یکم دسامبر به پایان رسید.
ارتش رژیم اشغالگر قدس با ادعای واهی و دروغین این‌ که حماس آتش‌ بس موقت را «نقض» کرده است؛ حملات مجدد به نوار غزه را آغاز کرد.
از سوی دیگر، وزارت کشور فلسطین در غزه نیز از آغاز پرواز جنگنده‌ های متعلق به اشغالگران صهیونیست بر فراز نوار غزه خبر داد.
حملات هوایی، زمینی و دریایی ارتش رژیم صهیونیستی علیه مناطق مختلف نوار غزه که دیگر تبدیل به ویرانه شده است همچنان با شدت قبل ادامه دارد به طوریکه اشغالگران صهیونیست علاوه بر بمباران منازل مسکونی و یک مهدکودک در این باریکه خودروهای امدادرسان را نیز هدف قرار می‌دهند.