خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مقاومت عراق مسئولیت حمله به پایگاه آمریکا در سوریه را بر عهده گرفت

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 12 آذر 1402 - 16:16
مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه ای رسما مسئولیت حمله به پایگاه اشغالگران آمریکایی در سوریه را بر عهده گرفت.
غزه،مقاومت،عراق،اسلامي،اشغالگران،سوريه،رژيم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، مقاومت اسلامی عراق امروز یکشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد در پاسخ به جنایات دشمن علیه ملت فلسطین در غزه، پایگاه اشغالگران آمریکایی «خراب الجیر» در شمال شرق سوریه را با چندین موشک هدف قرار دادند که مستقیم به اهداف مورد نظر اصابت کرد.
در روزهای اخیر پایگاه‌های عین الاسد، الحریر در عراق و التنف و کونیکو در شرق سوریه مورد حمله پهپادی و موشکی گروههای مقاومت اسلامی عراق قرار گرفته‌اند.
گروههای مقاومت اسلامی تاکید کردند، که جنایت‌های رژیم صهیونیستی در غزه بی پاسخ نخواهد ماند و ضربات مقاومت اسلامی به پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی در خاک عراق و سوریه ادامه خواهد یافت.
بعد از اتمام آتش‌بس موقت در غزه، رژیم صهیونیستی حملات خود را به غزه شدت بخشید، مدیرکل دفتر اطلاع رسانی فلسطین در غزه امروز یکشنبه در مصاحبه با شبکه خبری «الجزیره» گفت: هیچ مکان امنی در غزه وجود ندارد و اشغالگران در همه جای غزه دست به کشتار زدند.
وی افزود: بیش از 700 نفر در غزه طی 24 ساعت گذشته به شهادت رسیده‌اند.
از سوی دیگر گروه‌های مقاومت در عراق و یمن به رژیم اسرائیل هشدار دادند چنانچه حملات و جنگ علیه غزه را از متوقف نکند، آن‌ها نیز عملیات خود علیه صهیونیست‌ها و حامیان آن‌ها را از سر خواهند گرفت.
انتهای پیام/