خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

طنین مشارکت مردم تهران با "هوای شهرمو دارم" نواخته شد

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 12 آذر 1402 - 13:40
شهرداری منطقه6 با همکاری هنرمندان، شهروندان را هنرمندانه به مشارکت در دوره دوم طرح من شهردارم فراخواند.
تهران،شهروندان،شهر،تهراني،بودجه،طرح،گزارش،تسنيم

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، آیین رونمایی از دومین دوره طرح «من شهردارم» روز گذشته با حضور مهدی چمران؛ رئیس شورای اسلامی شهر، علیرضا زاکانی؛ شهردار تهران و مدیران شهری در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.
در این آیین رونمایی، کلیپی از سوی شهرداری منطقه6 که با همکاری گروهی از هنرمندان تولید شده است، طنین مشارکت مردم تهران در برج میلاد را نواخت و این کلیپ برای حاضرین در برنامه اکران شد.
«هوای شهرمو دارم» با صدای علی لهراسبی و ترانه‌سرایی علی ایلیا یک دعوت متفاوت از شهروندان برای شرکت در دومین دوره اجرای طرح «من شهردارم» در تهران است.
براساس این گزارش، در این اقدام تلاش شده است، با تلفیق هنر و مشارکت، شهروندان تهرانی را به یک تجربه متفاوت و منحصر‌به‌فرد برای پویا و زیباتر کردن شهر خود دعوت کنند.
به گزارش تسنیم، از سال گذشته طرحی با عنوان «من شهردارم» در شهر تهران کلید خورد که مربوط به اخذ نظر شهروندان تهرانی در مورد پروژه‌های محله‌ای آنها و تخصیص بودجه در بودجه سال آینده شهرداری تهران بود.
این طرح با هدف جلب مشارکت‌های اجتماعی شهروندان برای مدیریت و پیشرفت شهر اجرا شد و شهروندان تهرانی به پروژه‌های ضروری و دارای اولویت در محله خود، رأی دادند بر این اساس پروژه‌ای که بیشترین رأی را اخذ کرد در بودجه 1402 به شورای شهر تهران پیشنهاد و پس از تصویب، از فروردین ماه 1402 اجرایی شد.
انتهای پیام/