خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کشف 22000 تنباکوی اماراتی در بازار تهران

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 12 آذر 1402 - 13:40
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 22 هزار بسته تنباکوی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از 15 میلیارد ریال برآورد کرده اند.
پليس،قاچاق،تنباكو،هرندي،مامورين،پليسي،خودروي،كالاها

سرهنگ مهدی افشاری؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف خودروی حامل تنباکوی قاچاق در محدوده خیابان هرندی شدند.
وی افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری دخانیات خارجی قاچاق توسط خودرویی در آدرس خیابان هرندی درحال انتقال به بازار است.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: مامورین این پلیس خودروی موصوف را متوقف و در بازرسی مشاهده کردند مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع تنباکو در محل دپو است که این کالاها فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی است.
مومنی گفت: کالاها شامل تعداد 22600 بسته تنباکو تولید امارات بوده که در همین راستا پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.
این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 15 میلیارد ریال اعلام کرده‌اند، گفت: اغلب کالاهای قاچاق ورودی به کشور فاقد کیفیت و استاندار لازم هستند و سلامت مصرف‌کنندگان را به مخاطره می اندازند.
انتهای پیام/