خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قیمت بلیط مترو "پرند" بین 15 تا 16 هزار تومان خواهد بود

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 12 آذر 1402 - 12:40
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در خصوص بهای بلیط مترو پرند گفت: در این خصوص شهرداری تهران پیشنهاداتی را مطرح کرده است و پیش بینی می شود بهای این بلیط بین 15 تا 16 هزار تومان باشد.
جلسه،فوريت،طرح،تهران،مترو،قيمت،ادامه

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سید جعفر تشکری هاشمی؛ رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران امروز در حاشیه یکصدونودوهفتمین جلسه شورا با اشاره به تصویب یک فوریت بررسی قیمت بلیط مترو پرند اظهار کرد: یک فوریت این طرح در جلسه امروز به تصویب رسید.
وی در پاسخ به این پرسش که قیمت بلیط مترو پرند به چه میزان است، گفت: در این خصوص شهرداری پیشنهادات مختلفی را مطرح کرده است، اما پیش‌بینی می‌شود قیمت مترو پرند بین 15 تا 16 هزار تومان باشد.
به گزارش تسنیم، علیرضا نادعلی؛ سخنگوی شورای شهر تهران نیز در پایان یکصدونودهفتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه امروز قادری؛ رئیس سازمان بهزیستی کشور در جلسه حاضر و صحبت‌هایی را در خصوص حوزه معلولان مطرح کرد و در ادامه نیز اعضا در خصوص گزارش اشاره شده مطرح کردند.
وی گفت: در جلسه امروز گزارشی از محله‌گردی امانی و عباسی از محله گلشن منطقه 4 ارائه شد و در ادامه نیز شهردار منطقه در ارتباط با این گزارش مطالبی را مطرح کرد.
سخنگوی شورای شهر تهران ادامه داد: در ادامه جلسه امروز دو فوریت طرح جلوگیری از فروش طرح ترافیک روزانه در دستور کار اعضا قرار گرفت که دو فوریت این طرح به تصویب اعضا رسید و بر اساس نظر اعضای شورای شهر تهران از این به بعد شهرداری تهران حق فروش طرح ترافیک را در روزهای آلوده ندارد.
نادعلی در پایان گفت: در ادامه جلسه یک فوریت بررسی قیمت و تعیین بهای بلیط مترو در دستور کار اعضا قرار گرفت که یک فوریت این طرح به تصویب رسید و پس از بررسی در کمیسیون‌های تخصصی در جلسات آتی قیمت بلیط مترو پرند مشخص خواهد شد.
انتهای پیام/