خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سند توسعه صنعت اسباب‌بازی رونمایی می‌شود - تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 12 آذر 1402 - 10:55
دبیر ستاد توسعه فناوری های فرهنگی و نرم گفت: در حاشیه این رویداد از برنامه رشد و حمایت از اکوسیستم توسعه صنعت اسباب بازی رونمایی خواهد شد. این برنامه سند توسعه صنعت اسباب بازی است که براساس تدوین آن 24 نیاز در 5 حوزه شناسایی شده است.
صنعت،توسعه،علمي،حسنلو،معاونت،نرم،دبير

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، افتتاحیه رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب‌بازی صبح امروز با هدف رفع نیازهای فناورانه تولیدکنندگان اسباب‌بازی و ارائه توانمندی‌های شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی با حضور دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی؛ معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و مسعود حسنلو؛ دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی برگزار شد.
مسعود حسنلو؛ دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی گفت: امروز به بهانه یک صنعت هویت‌ساز در کنار یکدیگر جمع شدیم.
ما امروز میزبان 73 شرکت دانش‌بنیان هستیم و 93 تولیدکننده خلاق داریم.
حسنلو تأکید کرد: با برنامه‌هایی که در این حوزه تدوین شده است امیدوارم بتوانیم گزارشات دوره‌ای صنعت اسباب‌بازی را ارایه دهیم و در پایان دوره یک ساله، شاهد رشد این صنعت باشیم.
وی خاطرنشان کرد: در حاشیه این رویداد از برنامه رشد و حمایت از اکوسیستم توسعه صنعت اسباب‌بازی رونمایی خواهد شد.
این برنامه سند توسعه صنعت اسباب‌بازی است که براساس تدوین آن 24 نیاز در 5 حوزه شناسایی شده است.
دبیر ستاد توسعه فناوری های فرهنگی و نرم معاونت علمی با بیان اینکه این نیازها با همکاری فعالان اکوسیستم صنعت اسباب‌بازی احصا شده است، خاطرنشان کرد: با این برنامه تعهد می دهیم که تا پایان یک سال آینده گزارشی از رشد این صنعت ارائه دهیم.
وی ابراز امیدواری کرد که با نهایی شدن سند راهبردی صنعت اسباب‌بازی شاهد رشد تولید و صادرات اسباب‌بازی باشیم.
انتهای پیام/