خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پیشنهاد ایران برای میزبانی مسابقات بیس‌بال کشورهای اسلامی

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | شنبه، 11 آذر 1402 - 16:10
در نشست هیات رییسه بیس‌بال آسیا پیشنهاد ایران برای میزبانی مسابقات کشورهای اسلامی در سال آینده مورد بررسی قرار گرفت.
بال،بيس،رييس،آسيا،هيات،سافت

در نشست هیات رییسه آسیا مطرح شد؛
نشست هیات رییسه بیس‌بال آسیا با حضور "ریکاردو فراکری" رییس فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال، "کو جفری" رییس تایوانی بیس بال آسیا ، "هومن منصوریان" رییس انجمن بیس بال و سافت بال ایران و عضو هیات اجرایی بیس بال آسیا به همراه دیگر اعضای هیات رییسه برگزار شد.
در این جلسه پیشنهاد رییس انجمن بیس بال و سافت بال ایران در خصوص میزبانی ایران از اولین دوره مسابقات بیس بال کشورهای اسلامی مطرح شد که مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا با اعلام آمادگی کشورهای اسلامی این موضوع مورد تایید نهایی قرار بگیرد.
ارائه گزارشات مالی، اعطای میزبانی مسابقات بیس بال آسیا به ژاپن و زیر ۱۸ سال به تایوان از دیگر مصوبات این نشست بود.
در خلال این جلسه "ریکاردو فراکری" رییس فدراسیون جهانی بیس بال و سافت بال اعلام کرد که از طریق NOC به کمیته المپیک کشورهای عضو اعلام شد که با توجه با المپیکی بودن بیس بال، بیش از پیش از این رشته حمایت کنند.
منصوریان به همراه رییس فدراسیون جهانی و اعضای هیات اجرایی فدراسیون آسیایی قرار است امروز(شنبه) در آیین گشایش مسابقات بیس بال قهرمانی آسیا و همچنین مراسم افتتاح استادیوم سرپوشیده بیس بال چین تایپه شرکت کنند.