خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مقام صنعا: آمریکایی‌ها از همان راهی که آمده‌اند برگردند/ یمنی‌ها سلاح خود را به سمت اسرائیل نشانه گرفته‌اند - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | شنبه، 11 آذر 1402 - 15:27
یکی از مقامات ارشد دولت نجات ملی یمن با اشاره به اینکه مردم این کشور سلاح های خود را به سمت دشمن صهیونیستی نشانه گرفته اند خطاب به آمریکایی ها گفت: از همان راهی که آمده اید برگردید.
يمن،تاكيد،الحوثي،يمني،غزه،ليست

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «محمد علی الحوثی» عضو ارشد شورای عالی سیاسی یمن طی سخنانی درباره روند تقابل با دشمن صهیونیستی-آمریکایی در منطقه اعلام کرد، به آمریکایی‌ها می‌گوییم از همان راهی که آمده‌اید برگردید.
الحوثی تاکید کرد، مردم یمن اهل جهاد هستند و سلاح‌های خود را به سمت دشمن حقیقی یعنی اسرائیل نشانه گرفته‌اند.
وی این سوال را مطرح کرد، نقش رژیم‌های عربی اکنون چیست و آیا آنها با توجه به ازسرگیری تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه غزه، به برگزاری کنفرانس‌ها بسنده خواهند کرد؟
این مقام یمنی تاکید کرد، عربستان باید نام جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی را از لیست تروریستی خارج کرده و نام رژیم اشغالگر صهیونیستی را وارد این لیست کند.
مردم یمن دیروز جمعه با برگزاری راهپیمایی باشکوه در استان «صعده» واقع در شمال غربی یمن بار دیگر بر حمایت خود از غزه و مقاومت آن تاکید کردند.
معترضان یمنی در شهر صعده با شعار «همراه با فلسطین، برای هر گزینه‌ای آماده‌ایم» با ملت فلسطین و مقاومت آن اعلام همبستگی کردند.
انتهای پیام/