خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 07 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

یارانه هزار میلیارد ریالی کتاب در لایحه بودجه سال آینده / وزیر فرهنگ: در آستانه تولید 80 هزار تن کاغذ ایرانی هستیم + فیلم

تسنیم | فرهنگی و هنری | سه شنبه، 30 آبان 1402 - 06:15
وزیر فرهنگ با اشاره به یارانه تدارک دیده شده برای کتاب در لایحه بودجه 1403 گفت: در حوزه لایحه بودجه سال 1403 گام مهمی را دولت برداشت که هزار میلیارد ریال رایانه کتاب درنظر گرفت.
فرهنگ،دولت،كتاب،اصحاب،كاغذ،نشر،اسماعيلي،پيگيري،مسائل،حوزه،دو ...

خلاصه خبر

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم، ضیافت صمیمانه جمعی از اصحاب نشر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت سی و یکمین دوره هفته کتاب امشب در هتل پارسیان انقلاب برگزار شد.
اگر اشکالی و نقصی بر من بوده بر من وارد بوده که نتوانستم بیانات و مطالبات و دغدغه‌‌های شما را پیگیری کنم وگرنه شخص رئیس جمهور با تمام مسائل تجاری و معیشتی‌ای که در کشور دارند با تمام وجود پای کار فرهنگ ایستاده اند و من با آغوش باز در خدمت دوستان از صنوف مختلف کتاب برای شنیدن حرف‌هایشان هستم.
مسائل مختلف حل شده است و همه مسائل حوزه نشر در اینجا قابل پیگیری است و ما قطعا مسائل را حل خواهیم کرد.
همچنین در بحث مالیات که دوستان گفتند پیشنهاد ما در دولت بلا فاصله در حضور وزیر محترم اقتصاد پذیرفته شد اما اشکالی در متن ارسالی هست که با آقایان مخبر و خاندوزی صحبت کردم و ان‌شاءالله متن با اصلاح مجددا پیگیری خواهد شد.
به هرحال هیچ راهی در این حوزه مسدود نیست و من مجموع نکات دوستان را یادداشت کردم.
ما آماده هستیم و هرکاری از دستمان بر بیاید برایش اشتیاق و هیجان داریم که زودتر به نتیجه برسد و لبخند را در لبان شما اصحاب فرهنگ و هنر، ناشران و نویسندگان محترم مشاهده کنیم.