خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 12 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جولان محرومیت ‌در مناطق دوردست کوهرنگ/ "موگوئی و ‌بازفت" یک متر مربع هم آسفالت نیست

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 30 آبان 1402 - 05:41
رئیس شورای اسلامی شهرستان کوهرنگ با برشمردن محرومیت در مناطق دوردست این شهرستان گفت: مناطق "موگوئی و بازفت" یک متر مربع هم آسفالت نیستند.
شهرستان،كوهرنگ،اشاره،حبيبي،نيازمند،اعتبار،بازفت،تخصيص،تامين، ...

خلاصه خبر

رئیس شورای اسلامی شهرستان کوهرنگ با اشاره به لزوم رفع محرومیت مناطق دوردست شهرستان کوهرنگ من‌جمله منطقه موگوئی و مناطق محروم بخش بازفت، گفت: با توجه به اینکه منطقه موگوئی تنها دهستانی هست که یک متر مربع آسفالت ندارد، مرمت و بهسازی تنها مسیر دسترسی در فصل زمستان از مسیر الیگودرز استان لرستان جهت تامین مایحتاج، آذوقه و شرایط بحرانی منطقه ضروری است.
احداث تونل‌های گردنه چری ‌نیازمند تامین اعتبار ویژه است
حبیبی خاطرنشان کرد: مرمت، بهسازی و روکش آسفالت راه‌های مواصلاتی و آنتنی روستائی، رفع نقاط حادثه خیز در بخش بازفت، صمصامی و مرکزی، اجرای 4 بانده محور باباحیدر به مرکز شهرستان کوهرنگ و تسریع در روند احداث تونل‌های گردنه چری در بخش صمصامی و تاراز در بخش بازفت نیازمند تامین اعتبار ویژه است.
حبیبی با اشاره به گستردگی شهرستان کوهرنگ، کوهستانی و صعب‌العبور بودن اکثر مناطق‌ تصریح کرد: خدمت‌رسانی به موقع و در خور به مردم، نیازمند تبدیل شدن و ارتقاء دهستان موگوئی، دهستان دشت زرین، دهستان بیرگان به بخش و بخش بازفت به شهرستان ضروری است.