خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 07 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

چهل‌وششمین روز «طوفان الاقصی»|بمباران شهرک جبالیا و شهادت شماری دیگر از فلسطینیان/ محاصره بیمارستان اندونزی ادامه دارد - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | سه شنبه، 30 آبان 1402 - 00:16
در اولین دقایق بامداد روز سه شنبه، چهل و ششمین روز طوفان الاقصی، جنگنده های رژیم صهیونیستی بار دیگر شهرک جبالیا در شمال نوار غزه را بمباران کردند که در نتیجه آن منزلی هدف قرار گرفت و شمار دیگری از فلسطینیان بی دفاع شهید و زخمی شدند.
غزه،بيمارستان،رژيم،صهيونيست،نوار،اندونزي،صهيونيستي،رسانه،خبر ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم،در اولین دقایق بامداد روز سه شنبه، چهل و ششمین روز طوفان الاقصی، جنگنده های رژیم صهیونیستی بار دیگر شهرک جبالیا در شمال نوار غزه را بمباران کردند که در نتیجه آن منزلی هدف قرار گرفت و شمار دیگری از فلسطینیان بی دفاع شهید و زخمی شدند.
این سخنگو افزود که برای تخلیه مجروحان بیمارستان اندونزی و انتقال آنها به دیگر بیمارستانهای نوار غزه و یا خارج از آن تلاش می کنند.
الجزیره هم از ورود 200 نفر از مجروحان بیمارستان اندونزی به بیمارستانهای جنوب نوار غزه خبر داده است.
از سوی دیگر سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی از هلاکت و زخمی شدن شماری از نظامیان صهیونیست در درگیریهای محور الزیتون غزه خبر داده است.