خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برنامه وزارت ارتباطات برای اتصال مدارس به اینترنت پرسرعت

مهر | دانش و فناوری | دوشنبه، 03 مهر 1402 - 21:59
شمیرانات- وزیر ارتباطات و فناوری از اتصال مدارس به اینترنت پرسرعت خبر داد و گفت: تفاهم‌نامه ای با وزارت آموزش و پرورش جهت اتصال مدارس شهری از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات امضا شده است.
شميرانات،زارع،فيبر،اتصال،زنگ،نوري،پور،ارتباطات

به گزارش خبرنگار مهر، عیسی زارع پور صبح شنبه و همزمان با اولین روز از آغاز سال تحصیلی با حضور در آئین «زنگ مهر مهدوی» و «زنگ ایثار» که در دبستان دخترانه شاهد حضرت مریم (س) واقع در شهرک شهید محلاتی شمیرانات وبا حضور مجتبی ذاکریان فرماندار شمیرانات، سید مهدی صباغ شهردار شمیران (منطقه یک تهران)، سرهنگ ضرونی سرکلانتر یکم فاتب (شمیرانات)، محمدرضا رسولی مدیر آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از مسئولان برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدوار هستیم که امسال سال بسیار پر خیر و برکتی برای دانش آموزان باشد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برنامه وزارت ارتباطات برای راه اندازی فیبر نوری کسب و کارها خبر داد و اظهار داشت: یکی از اولویت‌های ما اتصال مدارس به اینترنت پرسرعت است.
زارع پور عنوان داشت: امسال اردیبهشت ماه تفاهم‌نامه ای با وزارت آموزش و پرورش جهت اتصال مدارس شهری از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات امضا شده و در حال پیگیری می‌باشد.