سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرقه بهائیت داروخانه‌های مهم را تحت سلطه خود قرار داده و ایجاد نارضایتی می‌کرد

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 19:57
وزیر اطلاعات در برنامه بدون توقف پاسخگوی سوالات مردمی در حوزه‌های مختلف بود.
دشمن،زمينه،شبكه،فناوري،رسانه،اطلاعات،دنيا،وزير،اقتصادي،دست،خ ...

خلاصه خبر

وزیر اطلاعات:
سخنگوی قوه قضائیه ما مرتب در زمینه مبارزه با اخلالگران اقتصادی صحبت می‌کند اما متاسفانه تبدیل به تیتر نمی‌شود
خطیب د رپاسخ به سوالی درباره اعدام سران اغتشاشگران و اختلاسگران گفت: در آشوب های سال قبل و جنگ ترکیبی و تحمیلی دشمن، ما غیر از افرادی که آدم کشتند و حمله مسلحانه داشتند کسی را اعدام نکردیم.
او افزود: در افرادی هم که فساد مالی دارند دستگاه قضایی ما نشان داده است که نسبت به هیچ‌ کسی ملاحظه ندارد ولو فرزندان مسئولان باشند که نمونه هایشان در زندان های ما حضور دارند؛ اما سرمایه های کشور به دست این افراد به تاراج رفته است و ابتدا باید این اموال را بازگردانیم و اگر نمی‌توانیم باید به مجازات اقدام کنیم؛ زیرا آنچه از دست رفته مهمتر است.
وی در ادامه گفت: مسائل مالی به دلیل پیچیدگی ها و نوع شیطنت های مفسدان نظیر باندها و پولشویی هایی که دارند و جابه جایی هایی که سوری دارند نیاز به حسابرسی دقیق دارد تا این سرمایه ها بازگردند و گرنه کاری ندارد که ما یک فرد اخلالگر نظام اقتصادی را به سادگی محاکمه کنیم ولی این اموالی که رفته باز نمی‌گردد ؛ درحالی که ما ابتدا باید این سرمایه های ملی را بازگردانیم بنابراین این جدیت در دستگاه قضائی ما وجود دارد و این موضوع قابل تقدیر است.
سخنگوی قوه قضائیه ما مرتب در زمینه مبارزه با اخلالگران اقتصادی صحبت می‌کند اما متاسفانه تبدیل به تیتر نمی‌شود.
وزیر اطلاعات در پاسخ به این سوال که آیا ارائه اطلاعات به شبکه های بیگانه جرم است؟
وی در زمینه تحریکات دشمن بیان کرد: دشمن در اینکه بتواند تحرکات مقطعی را در جایگاه محدود کشور ایجاد کند تلاش خواهد کرد در اینجا آمادگی لازم برای هرنوع تحرکی که وابستگی به دشمن داشته باشد و ایجاد بی ثباتی می کند وجود دارد.