سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جشن مهر سینمای ایران فصل مهرورزی سینماست

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 19:42
رئیس سازمان سینمایی نوشت: سینمای ایران، بیش از همیشه به کاشتن بذر امید و مهرورزی نیاز دارد. جشن مهر سینمای ایران فصل مهرورزی سینما است.
سينماي،مهر،سينما،ايران،جشن،مهرورزي،پيشكسوتان،شريف،سينمايي،هن ...

خلاصه خبر

محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی کشور در آستانه آغاز جشن‌های مهر سینمای ایران با ارسال پیامی خطاب به سینماگران تاکید کرد: سینمای ایران، امروز با مشارکت گسترده نیرو‌های جوان و با تکیه بر شانه بزرگان و پیشکسوتان شریف این عرصه در حال پوست اندازی است و به طور قطع، بیش از همیشه به کاشتن بذر امید و مهرورزی نیاز دارد.
سزاوار است که این بلوغ بهنگام را با برنامه‌ریزی مداوم و حمایت‌های مستمر جشن بگیریم و این رویداد را با برافراشتن بیرق دانستن و توانستن، به صاحبان سلیم سینمای امروز تقدیم کنیم.
سینمای ایران، امروز با مشارکت گسترده نیرو‌های جوان و با تکیه بر شانه بزرگان و پیشکسوتان شریف این عرصه در حال پوست اندازی است و به طور قطع، بیش از همیشه به کاشتن بذر امید و مهرورزی نیاز دارد.
در این میان، برخی، ممکن است این گفتمان را برنتابند و طی این سال‌ها تلاش زیادی کرده اند تا با آلوده سازی فضای فرهنگی و تزریق یاس و ناامیدی در جامعه و محافل سینمایی به اختلاف هنرمندان، سینماگران و مسئولین دامن بزنند.
این سینما با روح و انرژی مضاعفی که از نسل‌های جوانش می‌گیرد بالنده‌تر به پیش می‌رود حتی اگر عده‌ای نخواهند آن را ببینند و انکارش کنند.