خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکاوی سردار جوانی از علت هجمه‌ها علیه دولت

مشرق | سیاسی | سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 17:56
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامیگفت: موفقیت‌های بین‌المللی دولت از جمله عضویت در شانگهای و بریکس از دلایل هجمه علیه دولت است، چرا که دولت در مسیر درست قرار گرفته است.
جنگ،دشمن،اسلامي،شناختي،انقلاب،تبيين،جهاد،ادامه،ايران،پاسدارا ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، سردار یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دومین جلسه قرارگاه طرح ملی جهاد تبیین استان زنجان با تاکید بر اینکه قرارگاه طرح ملی جهاد تبیین باید خروجی داشته باشد، اظهار کرد: این جلسه نباید صرف گفت‌وگو تشکیل شود بلکه باید ضمن اتخاذ تصمیم، گزارشی از اقدامات هم در دستگاه‌های اجرایی ارائه شود.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دلیل تشکیل قرارگاه طرح ملی جهاد تبیین را ورود دشمن به جنگ شناختی آنهم با سرمایه‌گذاری فراوان عنوان و تصریح کرد: مقابله با جنگ ترکیبی دشمن، نیازمند اقدامات خاص خود است، لذا حکومت باید میدان‌داری کرده و از همه ظرفیت‌ها برای جهاد تبیین استفاده شود.
سردار جوانی جهاد تبیین و امیدآفرینی را از تاکیدات موکد مقام معظم رهبری دانست و ادامه داد: دشمن با همه امکانات در صدد ناامید کردن جامعه نسبت به روند امور است و مقابله با این اقدام دشمن باید در دستور کار قرار گیرد که این مهم نیازمند آمادگی و مقابله با جنگ آفندی و پدافندی و یا همان جنگ ترکیبی دشمن است.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در واقع جنگ شناختی، جنگی برای تصرف مغزها و قلب‌ها است و موفقیت دشمن در این حوزه نتیجه رصد ما توسط دشمن، استفاده از ابزار علوم شناختی و ابزار هنر برای پیشبرد اهداف است.