سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فروش ۴۱۹ میلیارد تومانی اموال منقول سازمان اموال تملیکی از ابتدای امسال

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 13:42
مدیرکل اموال تملیکی استان تهران گفت: میزان فروش اموال منقول از ابتدای امسال به ۴۱۹ میلیارد تومان رسید که رشد قابل توجهی داشته است.
ارزش،تومان،كالا،درصد،اموال،تهران،تمليكي،رديف،حوزه،انبار

خلاصه خبر

ایزدی، مدیرکل اموال تملیکی استان تهران در نشست خبری اموال تملیکی استان تهران گفت: یکی از راهبردهای اصلی سازمان اموال تملیکی کاهش رسوب کالا در انبارهای گمرکات اموال تملیکی است.
به گفته مدیرکل اموال تملیکی استان تهران "در استان تهران سه گمرک داریم و برنامه و راهبرد اساسی ما آن است که رسوب کالا را حذف و یا کاهش ۲۰ درصدی دهیم."
ایزدی افزود: انبار یکی از معضلات اساسی اموال تملیکی بوده و در استان تهران بیشترین حجم کالای قاچاق را شاهد هستیم و مقصد بیشتر کالاها عمدتا تهران است.
مدیرکل اموال تملیکی استان تهران بیان کرد: اموال غیرمنقول ۶ ماه ابتدایی سال گذشته ۲۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون و در ۶ ماه ابتدای امسال ۳۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون بوده و ۶۶ درصد رشد داشته است.
او یاد آور شد: بخش زیادی از اموال غیرمنقول در حوزه ملک بوده به طوری که ۱۶۰۰ میلیارد تومان ملک گذاشتیم و فقط ۱۰ میلیارد فروش رفته و این املاک جزو املاکی بوده‌ که به موجب قانون مصادره و ضبط شده است.