سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ابلاغ دستورالعمل‌های استقبال از مهرماه به مناطق ۲۲ گانه

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 12:45
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از ابلاغ دستورالعمل‌های استقبال از مهرماه به مناطق ۲۲ گانه پایتخت خبر داد.
اربعين،فرهنگي،شهرداري،تهران،توكلي،تأكيد،نگاه،معاون،اجتماعي،ي ...

خلاصه خبر

محمد امین توکلی زاده در یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در استقبال از مهر، پیش از ایام اربعین جلساتی با دستگاه‌های مختلف برگزار شده است، اظهار کرد: دستورالعمل‌ها در رابطه با استقبال از ماه مهر و آغاز سال تحصیلی ۲۰ روز پیش به مناطق ارسال شده و کمیته‌هایی در اداره کل آموزش شهروندی و مناطق شکل گرفته است.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه چهار میلیون و ۵۰ هزار ایرانی در اربعین امسال شرکت کردند، یادآور شد: حج نزدیک به ۶۰ تا ۷۰ هزار زائر دارد، اما در اربعین چهار میلیون نفر شرکت کردند و این رقم به جز آمار افرادی است که در مراسم جاماندگان شرکت کرده‌اند.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اعلام اینکه در برنامه‌های فرهنگی سعی شد جبهه فرهنگی انقلاب تقویت شود، تأکید کرد: در گذشته بنری که چاپ می‌شد ده‌ها آرم داشت و یک شعار؛ اما امروز سعی شده این آرم‌ها کنار زده شود.
توکلی زاده با بیان اینکه پویش‌های مردمی امسال تحت عنوان «حیاتنا الحسین (ع)» کار‌های خود را انجام دادند، اعلام کرد: با همکاری صدا و سیما برنامه‌های خوبی با این محور ساخته شد که از جمله می‌توان به برنامه «از سرگذشت» و «باب القبله» اشاره کرد که هنرمندان در این زمینه با ما همکاری خوبی داشتند.