سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مهم‌ترین سند مصور نقش استان سمنان رونمایی شد

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | سه شنبه، 28 شهریور 1402 - 12:06
از مهم‌ترین سند مصور نقش استان سمنان در دفاع مقدس در قالب کتاب عکسی با عنوان قائمون رونمایی شد.
استان،مقدس،كتاب،دفاع،سمنان،عكس،عكاسان،كنگره،ادامه،شهداي،سردا ...

خلاصه خبر

به همت انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح از کتاب عکس نقش استان سمنان در دفاع مقدس با عنوان قائمون با حضور سردار معروفی، سید محمد نادری، سردار شوقی، عبدالرحیم فریدون، کریم خوشمرام، محمد حسین حیدری و جمعی از مدیران و فرماندهان رونمایی شد.
در ادامه این برنامه دکتر نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح با اشاره به اینکه برای تهیه این کتاب بیش از ۱۳۶ هزار فریم عکس از استان جمع آوری، بررسی و انتخاب شد تصریح کرد: بعضی از این عکس‌ها یادگاری و شخصی و بعضی هم سازمانی بودند که از این میان ۲۸ هزار فریم عکس از عکاسان دفاع مقدس بود که در انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس فرآوری شده بود و نتیجه آن بعد از ۹ سال تلاش بی وقفه، کتاب فاخر قائمون شد که متشکل از ۲۷۹ اثر برجسته از نقش استان سمنان در دفاع مقدس و تبیین کننده سلحشوری‌ها و رشادت‌های رزمندگان و شهدای این استان است.
در پایان این برنامه از کتاب عکس شهدای استان سمنان با عنوان قائمون با حضور سردار معروفی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین، دکتر سید محمد نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح، سردار شوقی جانشین فرماندهی سپاه استان سمنان، محمد حسین حیدری مدیر انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، عبدالرحیم فریدون رئیس ستاد کنگره شهدای استان سمنان، عبدالرضا دهقانی مدیر موسسه رزمندگان اسلام، کریم خوشمرام جانشین بنیاد فرهنگی روایت فتح و جمعی از فرماندهان و مدیران رونمایی شد.