سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قوه قضاییه از ارائه خدمت به ایثارگران و خانواده دریغ نمی‌کند

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 22:46
تفاهم‌نامه ای میان قوه قضاییه و بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور معاون اول قوه قضاییه به امضا رسید.
ايثارگران،قضاييه،قوه،امور،بنياد،شهيد،معاون،مقدس،هفته،دفاع،حو ...

خلاصه خبر

معاون اول قوه قضاییه:
آیین امضاء تفاهم نامه ای میان قوه قضاییه و بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
وی افزود: هفته دفاع مقدس هرساله فرصت بسیار مناسبی برای تحکیم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده تا برای جوانان نمایانگر شود که در ۸ سال دفاع مقدس چه اتفاقاتی رخ داده است.
وی ادامه داد: این موضوع که هر چه در نظام وجود دارد به برکت خون شهدا و ایثارگری ایثارگران است را باید در جامعه نهادینه کنیم؛ دشمن درصدد است این روحیه را تضعیف کند.
معاون اول قوه قضاییه گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در خدمت به جامعه ایثارگری موفق بوده و کمک به ایثارگران کار بسیار مقدسی است.
قاضی زاده هاشمی بیان کرد: موظفیم مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشیم و فلسفه ایثار را در جامعه توسعه دهیم، باید از حرمت خانواده ایثارگران نیز حفاظت کنیم.
وی افزود: امروز تعداد قابل توجهی از قضات قوه قضاییه از جامعه ایثارگری هستند و یا به اشکال مختلف با این جامعه در ارتباط هستند.