سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وقوع ۵۰۰ تیراندازی کور در آمریکا در سال جاری میلادی

مشرق | بین‌الملل | دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 19:41
آرشیو خشونت‌های مرتبط با سلاح نشان می‌دهد که تعداد تیراندازی‌های کور از اول امسال تاکنون (بازه زمانی ۹ ماهه) در آمریکا از ۵۰۰ مورد فراتر رفته است.
سلاح،كور،آمريكا،گزارش،تيراندازي،حمل،مرتبط،ايالات،متحده،زخمي، ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، طبق آمار آرشیو خشونت‌های مرتبط با اسلحه، از آغاز سال جاری میلادی تاکنون شمار تیراندازی‌های کور در ایالات متحده از ۵۰۰ مورد در اوایل هفته جاری فراتر رفت که نشانمی‌دهد به طور میانگین روزانه دو تیراندازی کور در ایالات متحده صورت گرفته است.
درست ساعاتی پس از آن، پلیس «ال پاسو» گزارش کرد که در حال تحقیق درباره تیراندازی اوال صبح در شرق ال پاسو هستند که در آ« یک مرد ۱۹ ساله جان باخته است و پنج نفر دیگر نیز زخمی شدند و مجموع تیراندازی‌های کور در آمریکا در سال جاری میلادی به ۵۰۱ مورد رسیده است.
طبق گزارش وب‌سایت آرشیو خشونت‌های مرتبط با سلاح، تیراندازی کور بعنوان رخدادی تعریف می‌شود که در آن چهار یا تعداد بیشتری از افراد مورد اصابت گلوله قرار گیرند و در آن زخمی شوند یا جان خود را از دست بدهند که البته عامل مسلح در بین زخمی‌ها و کشته شدگان محاسبه نمی‌شود.