سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

توجه به زیرساخت های فرآوری محصولات کشاورزی در دستور کار قرار گرفت

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 16:34
سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی از توجه به ایجاد زیرساخت‌های نگهداری و ذخیره سازی محصولات کشاورزی و زیرساخت فرآوری محصولات کشاورزی در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.
استان،ظرفيت،تن،فيزيكي،پيشرفت،درصد،انبار

خلاصه خبر

هادربادی اضافه‌کرد: سه واحد انبار ساده در مجموع به ظرفیت سه‌هزار و ۵۰۰ تن با میانگین پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در استان اصفهان، یک دستگاه انبار ساده به ظرفیت ۲ هزار تن با پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصد در استان زنجان، یک دستگاه انبار ساده به ظرفیت هزار تن با پیشرفت فیزیکی ۱۰ درصد در استان سمنان، دو دستگاه انبار ساده در مجموع به ظرفیت ۶ هزار تن با میانگین پیشرفت فیزیکی ۵۵ درصد در استان فارس، دو دستگاه انبار ساده به ظرفیت چهار هزارتن با میانگین پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در استان کرمان و یک دستگاه انبار ساده به ظرفیت ۲ هزار و ۵۰۰ تن با پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد در استان یزد در حال ساخت است.
او در خصوص انبار مکانیزه و سردخانه گفت: یک واحد سردخانه به ظرفیت ۲ هزار تن با پیشرفت فیزیکی ۱۰ درصد در استان زنجان و یک دستگاه سیلو به ظرفیت ۱۵ هزار تن با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد در استان کردستان در حال احداث است.