خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تزریق امید و نشاط به جامعه با برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان

باشگاه خبرنگاران | فرهنگی و هنری | دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 15:56
آیین رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودک و نوجوان، صبح امروز در تالار همایش کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار شد.
جشنواره،اصفهان،كودكان،پوستر،ايران،مراسم،شهر،نشاط،كودك،رونماي ...

خلاصه خبر

این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری کودک اهل اصفهان و سپس پخش سرود ملی کشورمان آغاز شد.
کمال حیدری: جامعه ما مشتاق شور و نشاط جشنواره کودک است
جامعه ما مشتاق این شور و نشاط است.
امسال با طراحی برنامه‌های محله محور تلاش کرده‌ایم این شور و نشاط را به محله‌های مختلف اصفهان در سطح شهر برده و امیدوارم رسانه‌های مختلف بتوانند به این امر مهم کمک کنند.
حیدری اظهار داشت: در ماه مهر رویداد‌های مهمی، چون بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، هفته مقاومت و دفاع مقدس و جایزه نوبل اندیشمندان اسلامی (جایزه مصطفی) را داریم، اما زیباترین اتفاق در این ماه، جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان است و امیدواریم بتوانیم با برگزاری این جشنواره، امید و نشاط را به جامعه تزریق کنیم.
آرامش ما زمانی است که نوستالژی‌های دوران کودکی را به یاد می‌آوریم.
اصفهان شهر زندگی است و کودکان با آرامش و آسایش، در اماکن تفریحی مناسب می‌توانند پرورش یابند.
در ادامه این مراسم گروه آوازی مولا به اجرای دو قطعه با محوریت ایران و نشاط و سرزندگی جوان ایرانی پرداختند.
سپس مجری برنامه ضمن تشکر از گروه آوازی مولا، از دکتر علی قاسم‌زاده شهردار شهر اصفهان برای تلاش‌های او جهت بازگشت جشنواره به اصفهان تشکر کرد.
مجید زین‌العابدین گفت: نمی‌توانم در ابتدای صحبت‌هایم خوشحالی خود را از این بابت که جشنواره پس از چهار سال به اصفهان زیبا و بزرگ برگشته پنهان کنم و امیدواریم بتوانیم انرژی مضاعفی داشته باشیم تا این جشنواره با شور و نشاط و به بهترین شکل ممکن برگزار شود.
ماه مهر مفهوم ویژه‌ای همراه با شور و نشاط و سرزندگی را داراست، اما برای کودکان اصفهان، معنای ویژه‌ای دارد و برای آن‌ها بهار هنر و خیال انگیزی سینما و فصل سرزندگی به شمار می‌رود.
بچه‌های اصفهان با شور و نشاط ویژه‌ای در حال برگزاری جشنواره هستند.
در پوستر به عنصر خیال انگیزی و پرواز برای پیشرفت و تعالی توجه ویژه‌ای شده است و امیدوارم جشنواره پر شور و نشاطی داشته باشیم.
رونمایی از پوستر با حضور فرزندان شهید مدافع حرم و کودکان کوشای اصفهان