خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کنترل و نظارت بر ساخت و ساز‌ها مهم‌ترین اقدام در حوزه پیشگیری از مخاطرات است

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 14:57
حامد یزدی مهر با انتقاد از عدم دقت و نظارت کافی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در حوزه تخلفات ساختمانی گفت: کنترل و نظارت بنا‌ها مهم‌ترین اقدام در زمینه پیشگیری از مخاطرات است.
بحران،مديريت،قانون،ساخت،بررسي،ماده،نظارتي،تهران،مديركل،نظارت ...

خلاصه خبر

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران:
ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی بازدید‌های نظارتی استان تهران، «قطب‌های نظارتی ده گانه» که با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم در اداره کل مدیریت بحران استان تهران، برگزار شد با اشاره به تکالیف قید شده در ماده ۲۴ و ۲۵ قانون و بند (ز) ماده ۹ قانون مدیریت بحران کشور اظهار داشت: تیم‌های نظارتی این سازمان در استان‌ها جهت ارزیابی و بازنگری چندین محور حضور خواهند یافت.
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران عنوان داشت: دستگاه‌های اجرایی مرتبط، ذیل ماده ۲ قانون مدیریت بحران کشور نسبت به تخلیه نخاله‌های ساختمانی و زباله در بستر و حریم رودخانه‌ها و عدم نظارت و اعمال قانون از سوی شرکت آب منطقه‌ای، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها موظف هستند و در همین راستا بازدید‌های نظارتی با توجه به شاخص‌های ارزیابی آن می‌تواند پایش خوبی از وضعیت ساخت و ساز و ایمنی شهر‌ها ایجاد کند.