سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هذیان‌گویی نتانیاهو علیه ایران درباره اعتراضات صهیونیست‌ها

مشرق | بین‌الملل | دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 13:06
بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی پیش از ترک فلسطین اشغالی به مقصد آمریکا درباره اعتراضات علیه او، موضع گرفت و علیه ایران هذیان گویی کرد.
رژيم،سازمان،صهيونيستي،ايران،نتانياهو،ملل،اعتراضات،نيويورك،اس ...

خلاصه خبر

نتانیاهو قبل از ترک فلسطین اشغالی، به اعتراضات علیه او و کابینه‌اش که قرار است توسط صهیونیست‌های مخالف او در آمریکا انجام شود، اشاره و در انتقاد از آنها اعلام کرد که این اعتراضات دارای بودجه خوب و سازماندهی شده است.
افراد سازمان دهنده این اعتراضات، از بودجه خوبی برخوردار هستند.
بنیامین نتانیاهو در ادامه اظهارات خود درباره اعتراضات صهیونیست‌ها علیه او و کابینه‌اش، هذیان گویی کرد و مدعی شد که اپوزیسیون با سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف)، ایران و دیگر مخالفانش همدست شده است.
همیشه، اعتراضات هم به نفع و هم علیه اسرائیل وجود داشته است اما این بار شاهد تظاهرات افرادی علیه اسرائیل هستیم که با سازمان آزادیبخش فلسطین، ایران و دیگران متحد می‌شوند».
من اکنون به مجمع عمومی سازمان ملل می‌روم که در آنجا نماینده اسرائیل در برابر ملت‌های جهان خواهم بود.
اظهارات نتانیاهو درباره همدست شدن رهبران اپوزیسیون رژیم صهیونیستی با ایران و دیگران در شرایطی مطرح شده که ساکنان سرزمین‌های اشغالی روز شنبه برای سی و هفتمین هفته متوالی علیه نخست وزیر این رژیم تظاهرات کردند.
طبق گزارش‌ها، تظاهرات گسترده‌ای در تل‌آویو برگزار شده و طی آن ده‌ها هزار نفر در تظاهرات حضور یافتند.