خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیش از ۲۰ ساختمان از لیست پرخطر‌ها خارج شدند

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 27 شهریور 1402 - 12:00
رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: فرآیند خروج اسامی ساختمان‌های ناایمن در حال انجام است و بیش از ۲۰ ساختمان از این فهرست خارج شده‌اند.
ناايمن،نواحي،مناطق،ليست،ايمني،پرونده،تهران،پيگيري،ارزيابي

خلاصه خبر

مهدی بابایی رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بر اساس مصوبه بهبود خدمات آتش‌نشانی در شورا بررسی وضعیت ساختمان‌های ناایمن به مناطق ۲۲ گانه و نواحی ۱۲۳گانه شهرداری تهران واگذار شده است، اظهار کرد: ما در کنار شهرداری به صورت ویژه پیگیر هستیم که تشکیل پرونده قضایی برای ساختمان‌های ناایمن صورت بگیرد.
رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: ظرف یک یا دو هفته آینده سازمان آتش‌نشانی اولین ارزیابی خود را از مناطق و نواحی در خصوص وضعیت ساختمان‌های ناایمن ارائه می‌دهد و این ارزیابی در بررسی عملکرد مدیران نواحی و مناطق مورد استناد قرار خواهد گرفت.
پیگیری‌هایی خوبی در این بخش صورت می‌گیرد، اما آنچه دغدغه ماست ساختمان‌های میان‌خطر و پرخطر هستند و با توجه به پیگیری‌ها، در بخش ساختمان‌های بسیار پرخطر دغدغه چندانی وجود ندارد.