خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 مهر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ماجرای یورش مردان مسلح به انبار کاتالیزور

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 21:06
عاملان دستبرد مسلحانه به انبار بزرگ اگزوز خودرو و کاتالیزور در جاده کلات مشهد که نگهبان مجموعه و خانواده وی را به طرز وحشتناکی تهدید به مرگ کرده بودند، درحالی با تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دستگیر شدند که راز سرقت‌های دیگری نیز فاش شد.
اگزوز،مسلح،سرقت،كاتاليزور،دزدان،مسلحانه،سرهنگ،كارآگاهان،رضوي ...

خلاصه خبر

را به سرقت بردند.
سرهنگ کارآگاه شفیع‌زاده ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه دزدان مسلح مبالغ هنگفتی وجه نقد به همراه افشانه فلفل، گوشی تلفن و چاقوی دسته آهنی کشف شد و در ادامه عملیات نیز ۳ عضو دیگر باند سرقت مسلحانه به دام افتادند و به مقر انتظامی منتقل شدند.
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی اضافه کرد: بررسی‌های تخصصی کارآگاهان بیانگرآن بود که دزدان نقابدار مسلح با برنامه‌ریزی قبلی به انبار بزرگ اگزوز دستبرد زده‌اند و هدف آن‌ها سرقت کاتالیزور و اگزوز برای فروش به مالخران بوده است.
سرهنگ جواد شفیع‌زاده همچنین به کشف اموال سرقتی از مخفیگاه دزدان مسلح اشاره کرد و گفت:با اعترافات متهمان مشخص شد که آنان بخشی از اموال سرقتی را نیز به مالخران فروخته‌اند، به همین دلیل گروه عملیاتی کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت مسلحانه یکی از مالخران را در بولوار بهمن منطقه خواجه ربیع مشهد دستگیر کردند که در بازرسی از منزل وی مقادیری از کاتالیزور‌های سرقتی و تعدادی اگزوز به همراه یک پلاستیک حاوی خاک‌های مستعمل کاتالیزور کشف و ضبط شد.