سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وزیر اطلاعات: رسانه‌های تروریستی در امان نخواهند بود

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 20:56
وزیر اطلاعات با حضور در برنامه بدون توقف پاسخگوی سولات متعدد مخاطبان بود.
تروريستي،اطلاعاتي،انتخابات،ايران،تروريست،اطلاعات،دست،كشور،كش ...

خلاصه خبر

حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در برنامه بدون توقف در پاسخ به سوالی درباره توافق با عربستان در زمینه استرداد عناصر تروریستی ایران اینترنشنال گفت: برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای اقداماتی در تروجی تروریست و آموزش و حمایت از تجزیه طلبان و اقداماتی داشته اند که در عرف بین الملل به عنوان اقدامات تروریستی شناخته می‌شوند.
این دولت باید بداند در سیاست‌های ما قطعا هر اقدام براندازانه، خرابکارانه و تروریستی خشونت زایی که در هر کشوری ساماندهی شود وظیفه سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی مقابله با آنهاست.
حجت الاسلام خطیب افزود: به جای این‌همه سر و صدا یک سوال باقی است مبنی بر این که یک تروریست در کشوری که مدعی قوانین و کنوانسیون‌های ضد تروریستی است و همچنین مدعی طرفداری از حقوق بشر است چه می کند؟
همچنین از تروریست‌های تحت پوششی که اقدام به ترور و انفجار کردند در دست داریم.
همان طور که تاکید رهبر معظم عزیزمان بود که با همه کشور‌ها به خصوص همسایگان ارتباط برقرار کنیم که به لطف الهی و همت دولت روابط بسیار خوبی را با کشور‌ها سامان داده ایم آمادگی داریم که با همه کشور‌ها در جهت منافع ملی و با حفظ عزت ملی ارتباط و تبادل اطلاعاتی، امنیتی و اقتصادی داشته باشیم.
اقدامات اخیر آن‌ها در تجهیز و وارد کردن گروه‌هایی که برای ترور و بمب گذاری در داخل کشور ما فعال بودند هم در اطلاعیه‌های وزارت اطلاعات به صورت مستند آمده است.
با کشور‌های همسایه روابط اطلاعاتی خوبی داریم.
وزیر اطلاعات درباره انتخابات گفت: طبعا شورای نگهبان به وظیفه‌ای که دارد عمل می کند و بر اساس آنچه که قانون برایش تعیین کرده است عمل می کند.