سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

میزبانی خادمیاران بنیاد کرامت از 20 هزار زائر- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 18:37
دبیر ستاد دهه آخر صفر بنیاد کرامت رضوی گفت: این بنیادن و خادمیاران این بنیاد در دهه آخر صفر علاوه بر میزبانی از 20 هزار زائر در موکب های آستان قدس با تامین اقلام پذیرایی 360 موکب، ده ها هزار زائر و مجاور را میهمان خان پربرکت امام رضا(ع) کردند.
موقعيت،رضوي،زائران،شهيد،موكب،كرامت،اسكان،بنياد،مشهد،پذيرايي، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد،جعفر رئیسیان‌زاده، اظهار داشت: بنیاد کرامت رضوی امسال برنامه‌های ویژه و خاصی را برای پذیرایی هرچه شایسته‌تر از زائران ایام شهادت امام رضا(ع) تدارک دیده بود که این خدمات تا سه‌شنبه این هفته تداوم خواهد داشت.
وی ادامه داد: خدمات امسال بنیاد کرامت رضوی در حوزه اسکان و پذیرایی به‌طور کلی در چهار محور دسته‌بندی و به زائران ارائه شد؛ در همین راستا 8 نقطه در شهر مشهد پیش‌بینی شد که سه نقطه آن در مرکز امور بانوان و خانواده، موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی و فنی و حرفه‌ای به صورت استراحتگاه موقت و 5 نقطه نیز به محل اقامت چند روزه زائران تبدیل شد.
به گفته وی در این ایام از 20 هزار زائر توسط موکب‌های خدمت‌رسان که به همت این مجموعه و خادمیاران آستان قدس رضوی راه اندازی شده بود، میزبانی شد.
این خدمات در 40 غرفه خدمت به زائران عرضه شده و خوشبختانه تا به امروز هم با استقبال خاص مردم همراه بوده است.
توجه به خدمات فرهنگی زائران