سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پرتو آذر: رویایم کسب سهمیه المپیک است/ برای کسب خوش رنگ ترین مدال تلاش می کنم- اخبار رشته های ورزشی - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 18:36
فرانک پرتو آذر ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان با اشاره به تلاشش برای کسب خوش رنگترین مدال بازی های آسیایی هانگژو، از آرزوی خود برای کسب سهمیه المپیک گفت.
دوچرخه،سواري،بانوان،كشورمان،كسب،بانوي،بتوانم،پرتو،سهميه

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک پرتو آذر ملی‌پوش و کاپیتان تیم ملی دوچرخه سواری بانوان و پر افتخارترین بانوی دوچرخه‌سوار کشورمان که 4 مدال قهرمانی آسیا را در کارنامه افتخارات خود دارد و اولین بانوی مدال آور تاریخ دوچرخه سواری ایران به عنوان تنها نماینده بانوان دوچرخه سوار کشورمان در بازی‌های آسیایی هانگژو 2022 رکاب می‌زند.
بانوی ملی پوش رکابزن کشورمان در ادامه افزود: با وجود کم و کاستی‌هایی که این چند سال در دوچرخه سواری وجود داشت، به عنوان ورزشکار تمام تمرکز و تلاشم را روی این مهم گذاشته که بتوانم در این بازی‌ها بهترین شرایط و آمادگی را داشته باشم و قطعا حضور من به عنوان تنها نماینده بانوان دوچرخه سواری مسئولیت سنگینی بر روی دوشم خواهد گذاشت و البته که انگیزه بسیار زیادی برای نیل به این هدف یعنی بهترین بودن دارم.