سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نشست اساتید با مسئولان دانشگاه آزاد- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم

تسنیم | سیاسی | یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 18:15
نشست تبیینی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد استان تهران با حضور طهرانچی برگزار شد.
دانشگاه،آزاد،علم،علمي،حضور،مرجعيت،رهبري،كشور،تبعي،اساتيد،دنب ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، هم زمان با ایام بازگشایی دانشگاهها، نشست تبیینی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد استان تهران با حضور طهرانچی، رئیس دانشگاه، جواد محمدی، رییس این واحد دانشگاه آزاد و جمعی از مسئولان این دانشگاه در واحد تهران مرکزی برگزار شد.
جواد محمدی، رییس دانشگاه آزاد استان تهران این نشست را مقدمه ای برای تعامل و ارتقا مرجعیت علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد دانست و گفت: اعضای هئیت علمی یکی از ارکان اصلی دانشگاه و از عوامل ارتقا مرجعیت علمی هستند؛ لذا برگزاری چنین نشست هایی توجه به ظرفیت این نهاد دانشگاه است.
طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد نیز در این جلسه با اشاره به اینکه امسال بهار علم (بازگشایی دانشگاهها و مدارس) و ماه ربیع با هم همزمان شده و نوید سال تحصیلی با برکتی را می دهد،گفت: آمدن دانشجو به دانشگاه برای ما بهار است هر چند ورودی های جدید با تاخیر به دانشگاه می آیند اما نشاط علم و آموزش در کشور با حضور دانشجو در دانشگاه میسر می شود.